На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Місто Бар
Місто Бар
Назва: Місто Бар Статус: Місто районного підпорядкування. Адміністративний центр Барського району. Розташування: Розташований на річці Рів в 65 км на північний захід від Вінниці. Населення: 17000 тис. жителів Площа: 5.95 кв. км. Водойми: Річка Рів Дата заснування: 1401 рік Історична довідка: У 1401 р. вперше згадується фортеця Рів, що належить О. Ровському, потім С. Рею з Шумська. Після татарського набігу 1452 Рів перейшов у володіння воєводи російського А. Одровонжа. У 1537 р. замок придбала і перебудувала дружина польського короля Сигізмунда I, королева Бона Сфорца. Дане нею місту нинішня назва Бар, ймовірно, походить від італійського князівства Барі, звідки була родом королева. У 1653 р. замок був резиденцією Б. Хмельницького. Після провалу Барської конфедерації 1748 і взяття міста під контроль російськими військами замок втратив значення. У другій половині 19 століття в соціально-економічному розвитку міста відбулися кардинальні зміни. Подальшому піднесенню економіки міста сприяло введення в експлуатацію в серпні в 1892 р. залізниці Жмеринка - Могилів-Подільський, на якій була побудована станція Бар. 16 липня в 1941 р. гітлерівці окупували Бар. Окупанти розстріляли близько 7,5 тис. мирних громадян єврейського походження, близько 2 тис. українців вивезли на примусові роботи до Німеччини. 25 березня Бар був звільнений військами Червоної армії. Визначні пам'ятки: Руїни замку, Успенська церква.