• Стеження
  • Карта для сайту
  • Додати шар даних
    • Інше
        • Інше
          • Українська
          • English
          На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
            Маршрут
              Загальна дистанція
              • У зворотньому напрямку
              • Покращити маршрут
              • Показати початковий маршрут
              Стеження
              Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
                  Профіль висот
                  Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
                  Повідомити про помилку
                  Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
                  • Відкрити документ для друку
                  • Завантажити документ
                  Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
                  • Вибрати файл
                  • Вставити як текст
                  • Показати
                  700px
                  350px
                  • Копіювати
                  <% console.log(hcard) %>
                  Село Кривошиїнці
                  Село Кривошиїнці
                  Назва: Село Кривошиїнці Статус: Село, Сквирського району Київської області Розташування: 7 км на захід від Сквири Населення: 1183 Площа: 3,86 кв.км Водойми: р.Сквірка Рік заснування: 18 ст. Історична довідка: Село було засноване в 18 столітті. У селі, яке розтягнулося уздовж траси, піднімається кілька старовинних курганів. Хутір, який був попередником сучасного села, заснував житель Паволочі Крівошіец. Цегляна Вознесенська церква, яка і нині стоїть у центрі Кривошиїнці, була закладена в 1833 році. Освятили її аж у 1849-му. Поруч з церквою в 1858 році звели дерев'яну дзвіницю, яка стоїть і понині. Церква в Кривошиїнці дуже схожа на Шамраєвський храм. Ймовірно, їх будували по одному проекту. Хоча декор крівошеінской церкви більш багатий: тут присутній фігурна цегляна кладка, а входи прикрашені напівколонами і зеленими рельєфними зображеннями змій. Ще однією окрасою можна вважати велике гніздо лелек, розташоване на куполі прямо під хрестом ". Пам'ятки: Вознесенська церква.
                  poi_history_of_the_area
                  29.49243009112272,49.74183979368221
                  29.49243009112272,49.74183979368221,29.49243009112272,49.74183979368221