На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Село Нові Петрівці
Село Нові Петрівці
Назва: Село Нові Петрівці Статус: Село Вишгородського району Київської області Розташування:Розташоване приблизно в 20 км від Києва та 5 км від Вишгорода на Київському водосховищі Населення: 7747 осіб. Водойми: Річка Дніпро, Київське водосховища Рік заснування:початок XII століття Історична довідка: Виникнення с. Нові Петрівці пов'язане з основою Межигірського монастиря, який вперше згадується в XII в., але, можливо, існував і раньше.В час монгольської навали в 1240 р. село було зруйновано.Розквіт села припадає на першу половину XVII століття. Саме в цей час запорізькі козаки зробили Межигірський монастир своїм козацьким монастирем. Перебудовувався і багатів монастир, а селяни отримували більше роботи і більше зарабітка.С побудовою в 1798 році в Межигір'ї фаянсової фабрики чисельність жителів Нових Петровців починає знижуватися внаслідок смертності.Поповнюеться кількісний склад жителів села за рахунок втікачів із західних сіл, які не бажали відбувати панщину під польським гнітом. За переписом 1864 Нові Петрівці налічували 1442 чоловік.На кошти громади з 1902 по 1910 рік з ініціативи священика Кукулевского в Нових Петрівцях будується Свято-Покровська церква, яка діє і сьогодні. Після революції всі церковні землі роздають безземельним селянам.В часи Великої Вітчизняної війни з 19 вересня 1941 року по 18 жовтня 1943 село перебувало в окупації і було майже повністю спалено. Знищено 422 будинка.С жовтня по початок листопада 1943 розміщувався командний пункт 1-го Українського фронту. Основні визначні пам'ятки села: Музей-діорама "Лютізький плацдарм", старовинне джерело "Дзвінкова криниця", етнографічний комплекс "Хутір Савки", храм Покрови Пресвятої Богородиці.