На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Свято-Покровська церква (Соломенка)
Свято-Покровська церква (Соломенка)
+380 (44) 245-27-97
Свято-Покровськая церква споруджена на Верхній Солом'янці в пам'ять митрополита Платона Городецького, померлого в 1891 р. У 1893 р. архітектор І.Ніколаєв підготував проект кам'яної церкви в псевдоросійському стилі з великою центральною і чотирма малими банями. Церква була закладена 14 вересня 1895 р. За проектом І.Николаєва спорудили кам'яний іконостас. Ікони і розпис виконали І.Селезньов, В.Сонін та ін. Будівельні роботи в церкві проводилися повільно. Церква була освячена 9 листопада 1897 р. На момент відкриття церкви повністю був готовий лише іконостас, стіни ще не були розписані. Літом 1905 р. освячений денний дитячий притулок. Спочатку церква не мала бічних вівтарів. В кінці 1906 р. було вирішено значно розширити храм. Реконструкція була здійснена за проектом інженера К.Сроковського в 1907-1914 рр. Перебудова значно змінила зовнішній вигляд храму, хоча і зберегла стильне рішення. У 1939 р. церква була зачинена. Приміщення церкви було пристосоване для швацької майстерні. У 1990-х роках був розроблений проект реставрації храму за станом на момент початку 20 ст. Керівник проекту – архітектор В.Хромченков.