На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Село Войково
Село Войково
Назва: Село Войкове Статус: Село, центр сільскої ради Розташування: за 20 км від районного центру смт Згурівка. Найближча залізнична станція - Березань, за 18 км. Населення: 1049 Площа: 533 кв.км Рік освіти: 1640 Історична довідка: Село було засноване в 1640 році. Стародавня назва села Войтове походить від назви річки, яка колись протікала в його північних околицях і називалася Витовкою. Назву зберігли до 1927 р., а потім його було перейменовано на Войково. Найдавніша згадка про Войтове сягає 1620-1647 рр. Село належало до Переяславського повіту. Під час Визвольної війни українського народу 1648-1654 рр. між селами Войтово і Пилипча зупинялося військо князя Яреми Вишневецького. Войтове належало Переяславському полку й безпосередньо Родіону Григоровичу Думитрашку. Згодом Войтове перейшло у володіння князя Безбородька. У 1896 р. в селі був 231 двір, налічувалося 1564 жителі, а з 1903 р. було 2000 мешканців. У часи революції 1905-1907 рр. селяни виступили проти панів і почали ділити між собою землю, але царські війська, визвані поміщиком, розігнали бунтівників. У січні 1918 р. у Войтовому встановлено радянську владу. У 1927 р. село отримало нову назву - Войково на честь П.Л. Войкова, радянського дипломата, який загинув у 1927 р. У роки Великої Вітчізняної війни на фронт пішли 523 мешканці села. Войково було окуповано гітлерівськими військами 16 вересня 1941 р. Історичні та культурні пам'ятники: кам'яний храм святого Миколи Чудотворця; парк, який є історично-природничою пам'яткою.