На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Село Красне
Село Красне
Назва: Село Красне Статус: Село, центр сільскої ради. Згурівський район Київської області України. Розташування: за 4 км від районного центру смт Згурівка. Найближча залізнична станція - Яготин, за 36 км Населення:521 Площа: 343 кв.км Рік заснування: 14 век Історична довідка: Село Красне було засноване у 14 столітті. Місцезнаходження села, мальовничі околиці і дали йому назву - Красне. У 14 ст. у селах Биків, Красне, Усівка, а також на х. Козачий, що в Згурівці, жили козаки Биківської сотні Переяславського полку. Згадується Красне і в зв'язку з Переяславською радою. Красне було козацьким селом. У 1935 р. Красне увійшло до складу Згурівського району. З перших днів Великої Вфтчізняної війни чоловіче населення Красного було мобілізовано на фронт. Під час окупації селяни працювали у господарстві під наглядом поліціанів. На території Красного діяв партизанський загін, до якого вступило багато молодих людей, що встигли втекти під час примусового відправлення до Німеччини. З фронтів Великої Вітчизняної війни не повернулися 127 осіб. Під час відступу окупанти палили будинки. З 1963 р. Красне входило до складу Яготинського району і лише у 1986 р. знов стало селом Згурівського району.