На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Місто Лохвиця
Місто Лохвиця
Назва: Місто Лохвиця Статус: Є адміністративним центром Лохвицького району. Розташування: Знаходиться на правому березі річки Сула в місці впадіння в неї річки Суха Лохвиця в 173 км. на північний захід від Полтави. Населення: 12500 тис. жителів Площа: 30.88 кв. км. Водойми: Річка Сула, річка Суха Лохвиця. Дата заснування: 1320 рік Історична довідка: Лохвиця згадується в історичних джерелах у 1320 році, напередодні навали орд Батия. Городище знаходилося на низькому і вузькому перешийку, що утворился в заболоченій заплаві річки Суха Лохвиця. Вважається, що назва міста походить від давньослов'янського слова локва калюжа, болото. У 15 столітті землі по річці Сухий Лохвиці належали князям Глинським, а з кінця 16 століття ними володіли Вишневецькі. У 1618 році на місці городища зводиться нова фортеця, обнесена насипним земляним валом і частоколом з бійницями для гармат. Кримські татари захопили фортецю в 1669 році, а в 1680 році вона згоріла під час пожежі. Ставши в 1781 році центром повіту Чернігівського намісництва, Лохвиця лише одного разу згодом змінювала свій адміністративний статус, коли ненадовго (1796-1802 рр..) Була позаштатним містом Малоросійської губернії. Радянську владу проголошено 22 січня 1918 року. У роки німецько-фашистської окупації (12.09.1941-12.09. 1943 року) гітлерівці стратили близько 400 жителів міста, 536 чоловік вивезли на примусові роботи до Німеччини. Визначні пам'ятки: Благовіщенська церква, синагога.