На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Селище Диканька
Селище Диканька
Назва: Селище Диканька Статус: Селище у Полтавському районі Полтавської області. Є адміністративним центром Диканської селищної громади. Розташування: Знаходиться в 27 км. на північ від Полтави, між річками Ворскла та Кратова Говтва. Населення: 8500 тис. жителів Площа: 10.77 кв. км. Водойми: На території селища декілька невеликих ставків. Дата заснування: 1658 рік Історична довідка: Вперше Диканька документально згадується в 1658 році в літописі С. Величка. Тоді поблизу Диканьки зійшлися в бою загони полтавського полковника Мартина Пушкаря та гетьмана Івана Виговського. Згідно з Універсалом гетьмана Івана Самойловича з 1687 року село належало генеральному судді війська Запорізького Кочубею - внукові вихідця з Кримської Орди Андрія Кучук-бея, який прийняв православну віру, поселившись на вільних землях над Дніпром. За часів правління Кочубеїв з'явилися перші архітектурні споруди. На прилеглій території в затишних куточках парку стояли привезені з Італії та Греції біломармурові античні скульптури. На жаль все це не збереглося до наших днів. У 1957 році селу присвоєно статус селище міського типу. Визначні пам'ятки: Тріумфальна арка, Миколаївська церква.