На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Місто Судак
Місто Судак
Назва: Гороод Судак Статус: Територія, підпорядкована міській раді Судака, включає в себе крім міста ряд селищ. Розташування: Розташований у середній частині південно-східного узбережжя Кримського півострова, в 47 км на північний схід від Алушти і в 42 км на північний захід від Феодосії. Місто знаходиться в долині річки Судак, на березі Судакської бухти. Населення: 15 тис. жителів Площа: 547.55 кв. км. Водойми: Річка Судак Дата заснування: 212 рік Історична довідка: Поселення Сугдея ("сугда" іранською "невинний, святий") заснували в 3 ст. алани, предки сучасних осетинів. Офіційною датою заснування вважається 212 р. З 6 ст. Сугдея потрапляє під владу Візантії, починається будівництво фортеці. Сюди приходить православ'я, виникають християнські храми і монастирі. У Київській Русі місто відоме як багатий центр торгівлі Сурож. У 13 ст. місто в черговий раз захоплене татаро-монголами, але фактично переходить під владу Венеціанської республіки як Солдайя. У 1365 р. захоплене генуезцями і стає їх незалежною колонією під протекторатом консула Кафи. Приходить в занепад у 15 ст., Після завоювання Криму турками-османами. Після приєднання до Росії розвивається як центр виноробства, бурхливе курортне будівництво починається в 1960-х гоодах. Основні визначні пам'ятки: Генуезька фортеця, Вілла барона Функа.