На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Місто Карлівка
Місто Карлівка
Назва: Місто Карлівка Статус: Є адміністративним центром Карлівського району. Розташування: Знаходиться на правому березі річки Орчик в 55 км. на південний схід від Полтави. Населення: 18000 тис. жителів Площа: 15.59 кв. км. Водойми: Річка Орчик, річка Тагамлик, кілька ставків. Дата заснування: 1711 рік Історична довідка: На місці сучасної Карлівки в 1670-х роках, по видимому переселенцями з Правобережної України було засновано слободу Орчик, яка входила до складу 1-ї Полтавської сотні Полтавського полку. У 1-й чверті 18 століття землі Полтавського полку між річками Коломак і Орчик було віддано на ранг генералові російської армії Йогану Бернгард Вейсбаха (уродженець Богемії з Карлових Вар). Він і перейменував Орчик на Карлівку. У 1863 році Карлівка стала волостю в Костянтиноградському повіті. З 1873 року і до жовтня 1917 року Карлівка є власністю великої княгині Катерини Михайлівни і її нащадків. Після утворення Полтавської губернії Карлівка входила до складу Костянтиноградського повіту. З 1863 року - Волосний центр. Радянська влада в Карлівці була встановлена в 1918 році, а в 1923 році був утворений Карлівський район з центром Карлівка. Визначні пам'ятки: Краєзнавчий музей.