На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Пам'ятник архітектури "Особняк О.В.Беретті"
Пам'ятник архітектури "Особняк О.В.Беретті"
Один з найстаріших і найвідоміших київських особняків спорудив 1848 р. для себе архітектор Олександр Вікентійович Беретті. Двоповерховий особняк з флігелем та службами, що розташовувалися в глиб ділянки, вздовж вул. Малопідвальної. У грудні 1858 р. О.Беретті продав садибу колезькому асесору В.Протопопову, а в квітні 1870 р. її придбала дворянка Ізабела Юліанівна Михайловська. Нова власниця почала перебудовувати особняк, по-своєму прикрашати. Зі встановленням радянської влади тут розміщувалися штаб міліції (1921 p.), відділ карного розшуку. З 1927 р. будинок передано Історичній секції ВУАН, очолюваній академіком М.С.Грушевським. Коштом секції будинок відремонтовано й наново оформлено згідно з дизайном професора В.Кричевського. Подвір'я старої садиби В.Беретті згодом було забудовано згідно із потребами нових власників - органів держбезпеки України.