• Стеження
  • Карта для сайту
  • Додати шар даних
    • Інше
        • Інше
          • Українська
          • English
          На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
            Маршрут
              Загальна дистанція
              • У зворотньому напрямку
              • Покращити маршрут
              • Показати початковий маршрут
              Стеження
              Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
                  Профіль висот
                  Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
                  Повідомити про помилку
                  Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
                  • Відкрити документ для друку
                  • Завантажити документ
                  Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
                  • Вибрати файл
                  • Вставити як текст
                  • Показати
                  700px
                  350px
                  • Копіювати
                  <% console.log(hcard) %>
                  Місто Борислав
                  Місто Борислав
                  Назва: Місто Борислав. Статус: Місто обласного підпорядкування в Дрогобицькому районі Львівської області. Розташування: Місто розташоване на півдні центральної частини Дрогобицького району, на річці Тисмениця, в 95 км від Львова. Площа: 37 кв. км. Населення: близько 41 тис. жителів. Річка: Тисмениця. Перша згадка в історичних документах: 19 березня 1387 р. Історична довідка: Місто Борислав отримало свою назву від монастиря, навколо якого пізніше виникло однойменне село. Його південну частину називали "Потоком", а північну - "Новим Світом". Сучасний Борислав знаходиться на території старовинних поселень - Борислава, Бані Котовської, Губичів, Мразніци, Тустановичів, які починаючи з другої половини 19 ст. швидко забудовувалися і на початку 20 ст. злилися в одне місто. Перша письмова згадка про Борислав зустрічається в грамоті польської королеви Ядвіги від 19 березня 1387 р. У 15-18 ст. Борислав був одним із центрів солеваріння в Україні. Звідси сіль возили в Литву, Польщу, Угорщину, Румунію. В кінці 18 ст. наступає занепад солеваріння, і Борислав стає маленьким непримітним селом. Так триває до початку нафтовидобутку. Після першого поділу Польщі (1772 р.) Борислав у складі Східної Галичини потрапив під владу Габсбургів (згодом - Австрійська (Австро-Угорська) імперія). Починаючи з середини 19 ст. Борислав став відомим промисловим центром видобутку і переробки нафти, озокериту і газу. Бориславське родовище озокериту (відкрите у 1854 р. львівським промисловцем Робертом Домсом) - було одним з найбільших у світі за запасами та рівнем видобутку. На початку нафта добувалася шляхом копання колодязів, а з 1861 р. нафта почала видобуватися за допомогою свердловин, пробурених Р. Домсом. 31 грудня 1872 р. у Бориславі була введена в експлуатацію залізна дорога. Фірми США, Канади, Бельгії, Франції, Німеччини вели нещадну експлуатацію родовищ, не приділяючи ніякої уваги охороні навколишнього середовища і безпеці праці. Смерть і втрата працездатності були звичайними явищами на нафтопромислах. Довкіллю було завдано непоправної шкоди. Український письменник Іван Франко, автор повісті «Борислав сміється», називав тодішній Борислав «Галицьким пеклом». Згідно з постановою Ради Міністрів Польщі від 20 травня 1930 р. до Борислава були приєднані навколишні поселення, що утворили сучасний Борислав. Нафтовидобуток сильно постраждав під час світової економічної кризи і продовжував падати надалі через виснаження родовищ. Проте в результаті відкриття нових родовищ в 1969 р. був досягнутий максимальний рівень видобутку нафти у Бориславі - 569 тис. тонн. Основні визначні пам'ятки: дерев'яні церкви св. Івана Хрестителя, Покрова Богородиці і Перенесення мощів св. Миколи, а також храм Успіння Пресвятої Богородиці. Джерело інформації: http://ru.wikipedia.org/wiki/Борислав_(город)
                  poi_history_of_the_area
                  23.423850409469885,49.288680215523044
                  23.423850409469885,49.288680215523044,23.423850409469885,49.288680215523044