На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Місто Бердичів
Місто Бердичів
Назва: Місто Бердичів Статус: Місто обласного підпорядкування. Адміністративний центр Бердичівського району. Розташування: Розташований на річці Гнилоп'ять (басейн Дніпра), в 43 км на південь від Житомира. Населення: 87000 тис. жителів Площа: 35.33 кв. км. Водойми: Річка Гнилоп'ять Дата заснування: 1546 рік Історична довідка: Бердичів відомий з 1320 року, коли ця місцевість була подарована Великим князем Гедиміном родині Тишкевичів. Роком заснування Бердичева вважається 1546. На початку 17 століття воєвода князь Януш Тишкевич збудував у Бердичеві замок, а через деякий час, в 1627 році заснований монастир католицького жебракуючого ордена босих кармелітів. Після 1765 року з дозволу польського короля Станіслава Августа в Бердичеві було запроваджено щорічні ярмарки. У 1793 році Бердичів був приєднаний у складі Правобережної України до Російської імперії. У грудні 1845 року царським указом Бердичіву було присвоєно статус міста. Одночасно він стає центром Бердичівського повіту. Починаючи з 2-ї половини 18 століття, Бердичів став одним з найбільших торгових центрів України. З 1937 року Бердичів, як районний центр, входить до складу Житомирської області. Під час окупації гітлерівцями в місті був влаштований табір смерті, де по-звірячому було розстріляно 38 536 євреїв - в основному жінок, дітей, людей похилого віку. 5 січня 1944 війська 1-го Українського фронту звільнили Бердичів. Основні визначні пам'ятки: Костел Святої Варвари, Могила Леві-Іцхака.