На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Місто Коростень
Місто Коростень
Назва: Місто Коростень Статус: Місто обласного підпорядкування. Адміністративний центр Коростенського району. Розташування: Розташований в 87 км. на північ від Житомира. Населення: 68000 тис. жителів Площа: 33.85 кв. км. Водойми: Річка Уж Дата заснування: 8 століття Історична довідка: Місто було засноване у 8 столітті. Згадується в Повісті временних літ як столиця слов'янського племені древлян. У літописах зустрічається під ім'ям «Іскоростень». У 1240 Коростень був зруйнований монголами. У 1370 захоплений Великим Князівством Литовським, пізніше перейшов у владу Польщі. У 1589 отримав міські права. Між 1649 і 1667 був частиною козацької держави Богдана Хмельницького, але потім знову потрапив під польське панування. У 1795 увійшов до складу Російської імперії, але був незначним провінційним містечком. Це змінилося після 1902 коли через місто була прокладена залізниця, а сам він був перейменований в 1917 в Коростень. У 1986 населення Коростеня дуже сильно постраждало від Чорнобильської катастрофи. До кінця 1980 років частиною населення Коростеня були євреї, проте більшість з них емігрували на початку 1990 років. Визначні пам'ятки: Військово-історичний комплекс «Скеля», Купальня княгині Ольги.