На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Місто Кременчук
Місто Кременчук
Назва: Місто Кременчук Статус: Адміністративний центр Кременчуцького району. Розташування: Розташований на річці Дніпро в 114 км. на південний схід від Полтави. Населення: 237000 тис. жителів Площа: 109.57 кв. км. Водойми: Річка Дніпро Дата заснування: 14 ст. Історична довідка: Кременчук згадується, як житлове місце в 14 столітті. Після Зборівського договору є сотенним селищем Чигиринського полку, після Андрусівського договору Кременчук відходить до Миргородського полку. У 1764 р. Кременчук перерахований до новоствореної Новоросійської губернії і з 1765 по 1783 р. був її губернським містом. З 1802 р. - повітове місто Полтавської губернії. Кременчук в різні часи був адміністративним центром трьох губерній: Новоросійської губернії, Катеринославської губернії, Кременчуцької губернії. 8 вересня 1941 Кременчук був окупований німецькими військами. 29 вересня 1943 військами 5-ї Гвардійської Армії Степового фронту Кременчук був звільнений. Є одним з основних донорів бюджету України, його частина в бюджеті країни близько 7%. У місті зосереджені машинобудівні і переробні підприємства. Визначні пам'ятки: Краєзнавчий музей, музей Макаренка, картинна галерея.