На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Місто Пирятин
Місто Пирятин
Назва: Місто Пирятин Статус: Є адміністративним центром Пирятинського району. Розташування: Знаходиться на правому березі річки Удай в 188 км. на північний захід від Полтави. Населення: 16500 тис. жителів Площа: 72.28 кв. км. Водойми: Річка Удай Дата заснування: 1155 рік Історична довідка: Вперше згадується в Лаврентіївському літописі 1155 року. Назва міста походить від власного імені київського боярина Пірята. Після руйнування Пирятина монголо-татарськими ордами в першій половині 13 ст. поселення поступово відродилося. З 1648 р. - сотенне місто Крапивенского полку. У 1658 р. Пирятин віднесено до Лубенського полку. Навесні 1683 пожежа знищила значну частину міста. З 1781 року за указом Катерини ІІ став повітовим містом Київського намісництва. 1802 р. - Пирятин, як повітове місто, увійшов до Полтавської губернії. У січні 1918 р. була встановлена Радянська влада. З 1923 р. - районний центр Прилуцького округу. 18.09.1941-18.09.1943 - час німецько-фашистської окупації. Визначні пам'ятки: Собор Різдва Богородиці, водонапірна вежа.