На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Місто Козятин
Місто Козятин
Назва: Місто Козятин Статус: Адміністративний центр Козятинського району. Розташування: Розташований в 75 км. на північ від Вінниці у верхів'ях річки Гуйва. Населення: 25000 тис. жителів Площа: 12.5 кв. км. Водойми: Річка Гуйва Дата заснування: 1734 рік Історична довідка: Перша письмова згадка про поселення на місці сучасного міста датується 1734 р. Нинішній Козятин виник у 1870-х рр. при будівництві Києво-Балтської (Одеської) залізниці. У 1874 році затверджено перший план міста. 7 липня 1874 селище робочих Козятин було віднесено до категорії містечок Бердичівського повіту Київської губернії. У квітні 1920 року під час польсько-радянської війни місто було захоплене поляками під час так званого Козятинського рейду, але згодом знову повернуто до більшовиків. Вже за СРСР у 1923 році Козятин став районним центром Бердичівського повіту, а в 1932 році зі зміною адміністративно-територіального поділу став районним центром Вінницької області. Під час Другої світової війни з 15 липня 1941 р. до 28 грудня 1943 був зайнятий німецько-фашистськими військами. У грудні 1962 року закріплена територія Козятинського району в нинішніх кордонах з центром у місті Козятин. Визначні пам'ятки: Залізничний вокзал.