• Стеження
  • Карта для сайту
  • Додати шар даних
    • Інше
      • Маршрути
        • Інше
          • Українська
          • English
          На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
            Маршрут
              Загальна дистанція
              • У зворотньому напрямку
              • Покращити маршрут
              • Показати початковий маршрут
              Стеження
              Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
                  Профіль висот
                  Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
                  Повідомити про помилку
                  Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
                  • Відкрити документ для друку
                  • Завантажити документ
                  Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
                  • Вибрати файл
                  • Вставити як текст
                  • Показати
                  700px
                  350px
                  • Копіювати
                  <% console.log(hcard) %>
                  Історико-культурний заповідник Качанівка
                  Історико-культурний заповідник Качанівка
                  Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» - це єдиний в Україні ансамбль, що зберігся в усьому його обсязі. «Качанівка» поєднує регулярну і ландшафтну планування. Територія - 732 га. Масштаби заповідника збільшують його значімость.Свое назву садиба отримала від імені господаря-майора М. Качановського, але засновником садиби і першим її власником був Ф. Болгарин і в нього садибу купив М. Кочановський. У 1771-1808 рр.. власником Качанівки був генерал-фельдмаршал граф П.Румянцев-Задунайський та його син. З 1824 по 1866 р. маєтком володіла родина меценатів Тарновскіх.В період трьох поколінь Тарнавських, Качанівка придбала свій світанок і славу. Потім протягом 20 років і до революції 1917 року Качанівка послідовно була власністю цукрозаводчиків Харитоненків, князів Урусових, Олів. Садиба, (70-ті роки XVIII - перша половина XIX ст.) Розташована на околиці села в двох рівнях. Верхнє плато займає палацовий комплекс будівель, нижній - величезний мальовничий парк з 12 ставками, павільйоном, скульптурою, містками, «сруінамі», амфітеатром. Багато разів перебудовувалася, особливо значні перебудови відбулися в першій половині XIX ст. У цей час закінчений вигляд набуває планування садиби, оформляється парк, закладається альтанка та інші малі форми. У 1820-1828 рр.. будується церква, в 60-х роках XIX ст .- «служби» з дерев'яних стають цегляними. В кінці XIX-початку XX ст. зводять господарські споруди в цеглі, в тому числі в 1912 р. за проектом архіт. Білогруд пташник. До наших днів не збереглися оранжерея, зимовий сад, з господарських будівель - пташник. Ансамбль дійшов до наших днів у формах класицизму і «історизму» (неокласицизм). Комплекс включає велику кількість споруд: палац з бічними флігелями і двома службовими корпусами, які утворюють парадний двір, церква з двома окремо стоять фланкирующие вежами, господарський двір з комплексом споруд різного призначення. Усі споруди комплексу складені з цегли, частково дерева з цегельним облицюванням. Планування садиби - регулярна (верхнє плато). Композиція її має чітке осьове побудова з орієнтацією захід - схід. Реставраційні роботи розпочато в 1974 р. У 1981 р. ансамбль оголошено Державним історико-культурним заповідником. Ансамбль належить до кращих зразків палацової садибної архітектури кінця XVIII-початку XIX ст. З Качановської садибою пов'язані імена кращих представників російської і української культури. У різний час тут жили і працювали Т. Г. Шевченка, М. В. Гоголь, І. Є. Рєпін, М. А. Врубель, В. І. Штернберг, О. М. Кунавін, Марко Вовчок, М. І. Глінка, С. С. Гулак-Артемовський та ін.
                  poi_monument_of_park_art,poi_monument_of_architecture_and_town_planning
                  32.655410782921535,50.836623871581104
                  32.655410782921535,50.836623871581104,32.655410782921535,50.836623871581104