На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Церква Різдва Пресвятої Богородиці
Церква Різдва Пресвятої Богородиці
Храм побудований в 1750 році стараннями міщан р. Шаргорода і жителів навколишніх сіл. До революції храм Різдва Богородиці був знаменитий своїм 2-ярусним іконостасом з іконами грецького письма. У 1860 році священиком о. Петром Янковським при храмі була відкрита церковно-приходська школа. Важкі випробування 30-х років ХХ століття не минули священства та парафіян храму. Останнім священиком перед тим, як храм був закритий владою, тут служив о. Антоній Сорочинський. 2 грудня 1937 рішенням трійки НКВС засуджений на 10 років таборів. У 1964 році о. Антоній був посмертно реабілітований. Церква Різдва богородиці перебудована і піднята на кам'яний фундамент в 1877 р. Дерев'яна, трьохзрубових, одноглавий, з пізніше прибудованими приміщеннями і двох'ярусної дзвіницею. Основні зруби - квадратні в плані; прямокутний зруб дзвіниці по ширині дорівнює бабинця. В інтер'єрі настінний масляний живопис XIX ст. Пам'ятка відноситься до оригінальних зразків подільської школи народної дерев'яної архітектури.