На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Місто Коломия
Місто Коломия
Назва: Місто Коломия Статус: Адміністративний центр Коломийського району Розташування: Розташований на річці Прут в 59 км на південний схід від Івано-Франківська Населення: 61 300 тис. жителів Площа: 41.1 кв. км. Водоймища: Річка Прут Дата заснування: 1241 рік Історична довідка: Перша письмова згадка - в 1240 р. Спочатку це була сторожова фортеця на кордонах Галицько-Волинського князівства, а в 15-16 вв. з'явився польський оборонний замок (знаходився в районі нинішньої ратуші), який неодноразово піддавався нападам татар і волохів. У 17-18 вв. населення Коломиї брало участь в русі опришків. Розквіт містобудування припав на австрійські часи, коли місто збагатився багатьма пам'ятками архітектури у стилі сецесії. У роки Другої світової війни третину міста було спалено, єврейське населення було знищене. 28 березня 1944 радянські війська знову зайняли Коломию. Почалася відбудова міста, але поруч з тим значну частину місцевої інтелігенції арештували і вивезли в Сибір, були зруйновані і перебудовані деякі храми. Нині - один з найкрасивіших райцентрів в Україні. Визначні пам'ятки: Музей "Писанка", Благовіщенська церква, ратуша.