На жаль, нічого не знайдено, спробуйте змінити запит
Маршрут
Загальна дистанція
У зворотньому напрямку
Покращити маршрут
Показати початковий маршрут
Стеження
Вказане ім'я чи код пристрою не знайдено
Профіль висот
Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
Повідомити про помилку
Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть "Повідомити". Також буде передано стан карти, відстань та маршрут.
Українська
English
Відкрити документ для друку
Завантажити документ
Спробуйте перетягти файл з даними сюди, якщо ваш баузер не підтримує таку функцію ви можете завантажити його, або вставити як звичайний текст. Підтримуються формати GeoJSON, NMEA, GPX та частково KML
Вибрати файл
Вставити як текст
Показати
700px
350px
Копіювати
<% console.log(hcard) %>
Село Антонівка
Село Антонівка
Назва: Село Антонівка Статус: Село, Ставищенського району Київської області Розташування: В 5 км на схід від районного центру Населення: 548 Площа: 2,756 кв.км Водойми: р. Гнилий Тікич Рік заснування: 1656 Історична довідка: Село було засноване в 1656 році. Перший власник, Антоній Стефанський, володів селом на правах оренди до 1790 року. Саме його іменем назвали село - Антонівка. В Антонівці збереглася святиня з дубового дерева, побудована Антонієм Стефанським в 1777 році - церква Різдва Богородиці. Це був типовий южнорусский трибанний храм, з трьома зрубами з необшітих дубових колод, закладений на товстих дубових подвалінах. У 1802 році до церкви були прибудовані бічні зруби (однакової висоти зі старими зрубами) і приділ під двосхилим дахом. У плані своєму церква набула вигляду хреста. У 1826 році, зусиллями священика Артемовича була побудована дзвіниця. Він же в 1839 році почав реконструкцію церкви. У 1920-х роках для всіх церков наступили нелегкі часи. Не минула ця доля і Антонівську церкву. Місцеві старики до сих пір пам'ятають, як кілька жителів села власноруч скидали з храму хрести і дзвони. У ці ж роки була розібрана дзвіниця (не відновлена до теперішнього часу). Але, всупереч обставинам, антонівській церкви вдалося вижити в цих складних умовах. 22 жовтня 2007 року храм Різдва Богородиці відзначив своє 230-річчя. Пам'ятки: Церква Різдва Богородиці.